درباره ما

ما چیکار میکنیم؟؟

ما از  سال 97 کارمون رو در قسمت ودینگ شروع کردیم و با توجه به تجهیزاتی که داشتیم کارمون رو در قسمت صنعتی هم گسترش دادیم الان با کلی تجربه و تجهیزات آماده ایم که در دیجیتالی کردن فروشگاهت بهت کمک کنیم و فروش شما رو چندین برابر کنیم تا بتوانید کسب کار خودتون رو گسترش بدید

برخی از خدمات دایموند

طراحی سایت

طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی و خدماتی

تولید محتوا

تولید محتوا در صفحات مجازی و وب

اکسسوری اداری

طراحی و چاپ ست اداری , سربرگ و کارت ویزیت

تبلیغات صنعتی

ساخت تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی به صورت حرفه ای

شرکت دایموند با داشتن تیم مجرب و با استفاده از تکنولوژی‌های روز، خدمات گسترده‌ای در حوزه طراحی سایت، سئو سایت، تولید محتوا و عکاسی صنعتی را ارائه می‌دهد. با توجه به رونق روزافزون کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتالی، شرکت دایموند به منظور کمک به رشد و توسعه این کسب و کارها، خدمات آموزش کسب و کار دیجیتال نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

خدمات طراحی سایت شرکت دایموند، شامل طراحی سایت با استفاده از طراحی ریسپانسیو، طراحی وب سایت های فروشگاهی و سیستم های مدیریت محتوا است. تیم ما با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای پیشرفته و به‌روز در زمینه طراحی و توسعه وب سایت، برای شما بهترین و حرفه‌ای‌ترین طرح را به ارمغان خواهد آورد.

با توجه به اهمیت سئو در جذب مخاطبان و افزایش بازدید و فروش، شرکت دایموند خدمات سئو سایت را نیز به صورت حرفه‌ای ارائه می‌دهد. تیم سئو شرکت دایموند با استفاده از روش‌های جدید و به روز، سعی در بهبود رتبه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو می‌کند.

تولید محتوای مناسب و جذاب برای کسب و کار، به یکی از مهمترین عوامل جذب مخاطبان و افزایش فروش تبدیل شده است. شرکت دایموند با تیم تولید محتوا ویدئویی، عکسی و متنی خود، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز و کارشناسان مجرب، محتوای مناسب و جذاب برای کسب کار شما